Türk-Alman Ticari İlişkilerinde Arzu Edilen Görüntü

Kodlama ve markalama uzmanı Leibinger, yeni ofisi ve iş sonuçlarındaki  başarılarından dolayı Türkiye'deki iş ortağı Teknosin'i  kutladı.  

Tuttlingen, xx Aralık 2019 – Teknosin, neredeyse 20 yıldır  tüm Türkiye'de Alman Leibinger firmasının endüstriyel CIJ yazıcılarının temsilciliğini yapıyor - hem de büyük bir başarıyla. 2019 yılında Teknosin İstanbul'da Perpa Ticaret Merkezinde  yeni ofisine taşınarak dahili işleyişini ve müşteri hizmetlerini çok daha üst bir seviyeye taşıdı.  Bu başarıyı kutlamak için Leibinger Genel Müdürü Christina Leibinger  ve ekibi İstanbul'a geldi. ,

Geleneksel Alman şirketi olan Leibinger gibi manevi değerlere sahip bir aile şirketi için Teknosin ile olan iş birliği örnek gösterilecek seviyededir.. Christina Leibinger' e göre  "Leibinger yazıcılarının Türkiye'deki satış rakamları her yıl önemli oranda artmakta ve Teknosin'in müşteri hizmetleri mükemmel bir seviyede". ". "Bizim için etkileyeci olan bir diğer nokta da  şirketlerimiz  arasındaki, daha iyisi düşünülemeyecek,  insani temellerdir. .  Güven, dürüstlük, özveri, profesyonellik, hayal gücü ve dostluk  gibi kelimeleri  Teknosin'i tanımlamak için kullanabilirim. bağdaştırıyorum."

Teknosin'in yeni ofis alanı,   İstanbul'un dünyaca ünlü 14 kat yüksekliğindeki  660.000 m² alan üzerine kurulu olan Perpa Ticaret Merkezi'nde bulunmaktadır. Bu merkezde 92 futbol sahasına yetecek alan bulunmaktadır. Teknosin'in önceden yine Perpa Ticaret Merkezi'nde birbirinden ayrı ofisleri vardı, yeni ofis ile beraber hem birleşttirdi hem de genişletti. . Şimdi tüm ofis alanları, depolar ve servis alanı birbirine bağlanmış oldu; bu da  50 çalışanın iş süreçlerini ve iş birliğini inanılmaz bir şekilde geliştirdi.. 

Teknosin, ayrıca tüm Avrupa'daki en başarılı Leibinger distribütörü  olmayı art arda 5. kez başardı. Christina Leibinger, Satış Müdürü Alexander Deuchert ve Satış Yöneticisi Tim Richards, ziyaretlerinde, bu başarı için Teknosin ekibini tebrik etti ve özel bir teşekkür sertifikası takdim etti.  

Babası Zeki Bülent Yağlı ile birlikte aile şirketini ikinci jenerasyon olarak yürüten İdil Yağlı geleceğe pozitif  bakıyor. Türkiye pazarındaki şirketler kendi ürünlerini markalarken  Leibinger inkjet yazıcılarının yüksek kalitesi ve güvenirliğini takdir ediyor. Bu sayede Teknosin'in müşterileri arasında birçok bilinen gıda ve içecek üreticisi ve de uluslararası endüstriyel firmalar yer almaktadır.